Data Expand

Oprogramowanie na zamówienie

Potrzebujesz oprogramowania na zlecenie, które usprawni działania Twojej firmy. Możemy Ci w tym pomóc w następujący sposób:

 • Pomożemy dokonać analizy czego tak naprawdę Ci potrzeba.
 • Zaprojektujemy systemy.
 • Wdrożymy je i przeszkolimy pracowników.

Oferta zawiera:

 • pisanie małych aplikacji (komendy powłoki, kalkulatorki, przeliczniki, demony...)
 • systemy bazodanowe (działające samodzielnie lub zintegrowane ze stronami www i innymi narzędziami w firmie)

Strony WWW

Strona WWW musi być ładna, animowana, multimedialna... czy rzeczywiście to starczy, by odnieść sukces?

Polskich stron WWW w internecie jest około 650 tysięcy (dane statystyczne na podstawie wyszukiwarki Google). Stworzenie choćby najładniejszej strony jest nadal niczym, w porównaniu z ilością stron konkurencyjnych. By osiągnąć sukces a tym samym zwrot z inwestycji konieczny jest nieustany rozwój, skoncentrowany na potrzebach klienta. Potrzeby klienta mówią nam, gdzie nasza strona musi być widoczna i jak ma wyglądać.

Dlatego oferujemy kompleksowe przygotowanie i wdrożenie projektu internetowego, wraz z odpowiednią reklamą zależną od klienta i konkurencji, nakierowaną na zwrot z inwestycji.

Oferta zawiera:

 • stworzenie strony www/portalu internetowego
 • instalacja oprogramowania na serwerze (projekty naszych klientów są umieszczane za darmo na naszych serwerach)
 • przygotowanie działań reklamowych(kampanie w Google, pozycjonowanie...)

Obsługa informatyczna

Wiele projektów informatycznych (strony www, portale internetowe, aplikacje bazodanowe), potrzebuje odpowiednio przygotowanych środowisk, by mogły sprawnie i efektywnie działać. Dlatego też, naszą ofertę uzupełniają usługi związane z instalacją, konfiguracją i opieką nad serwerami.

Bazujemy przede wszystkim na rozwiązaniach open source dających klientom największe możliwości. Wykorzystujemy szeroką gamę dystrybucji linuxa (w zależności od problemu dobieramy odpowiednią wersję systemu operacyjnego i oprogramowania na nim pracującego).

Oferta zawiera:

 • instalację i wstępną konfigurację systemów operacyjnych z rodziny Linux, Windows
 • instalację i konfigurację usług w tym serwery http, ftp, ssh, poczty i wiele innych
 • monitoring i bierzacą administrację

Reklama

Prowadzimy również kampanie reklamowe w Google. Nasze usługi wyróżnia to, że klient wydaje znacznie mniej pieniędzy a bardziej efektywnie. Wystawiamy szczegółowe raporty dotyczące skuteczności reklam, a także szacunkowy zwrot z zainwestowanych środków. Doradzamy jak i gdzie zainwestować środki w reklamę. Przygotowujemy również szczegółowe analizy statystyczne, które mogą służyć podejmowaniu decyzji biznesowych i innych działań marketingowych.

Jesteśmy autoryzowana agencją Google i dla naszych klientów posiadamy kupony pieniężne na rozpoczęcie kampanii reklamowych, aby przekonać się o tym czy warto takie kampanie prowadzić.

Oferta zawiera:

 • prowadzenie kampanii Adwords Google
 • prowadzenie statystyk i analiz

Współpraca

Czy wiesz, że najlepsze produkty powstają ze współpracy wielu zaangażowanych osób? Jeżeli tak, to oferujemy Ci naszą współpracę nad Twoimi projektami.

O Nas

Tworzymy z pasją. Tak można w skrócie określić to, co robimy. Naszym głównym celem jest tworzenie łatwych w obsłudze aplikacji o najwyższej jakości. Jesteśmy pasjonatami nowoczesnych technologii, dlatego też, to co robimy, nigdy nie jest takie same. Każdy projekt to indywidualna konstrukcja, posiadająca swoją duszę i unikalny kształt.

Jeżeli szukasz firmy, która dla Ciebie stworzy witrynę internetową, doradzi jak najlepiej zaistnieć w internecie, oraz zrobi to w miarę szybko i profesjonalnie, to skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Aktualności

Jesteśmy autoryzowaną agencją Google!

18.02.2010

Dziś właśnie została potwierdzona nasza wiedza o kampaniach reklamowych prowadzonych w internecie, o czym nasi kienci już doskonale wiedzą. Zostaliśmy autoryzowaną agencją Google.

"Przymierze Śląskie" - OnLine

28.09.2008

Jest to pierwszy projekt oparty o nowy silnik do generowania stron WWW. Zalety to pełna zgodność z standardami. Klient otrzymał panel zarządzania treścią, który jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Help Desk

14.08.2008

Wprowadziliśmy specjalny formularz dla naszych klientów, gdzie mogą zgłaszać swoje problemy.


Czytaj więcej tu